Gösterilen: Hakkımızda
semi_logo
 
Hakkımızda

Moda Form kurulduğu günden bu yana kendini ve ekibini geliştirerek her geçen gün daha profesyonel hale gelerek büyümeye devam ediyor.

Görsellik konusu ve emekçiliği ile diğer iş gruplarından kendini soyutlamış büyük bir hızla devam etmektedir.

    Bizler bu yenilikleri en yakından takip etmekle kalmayıp, kendi sınıflarında seçkin personel ile de iş yapılandırmasını güçlendirmekteyiz..

    Eski dönemlerde matbaa ve basım tesisleri, çok yavaş ve sorunlu çalışmaktaydı.Tipograf baskı dediğimiz sistem ile harfler bir araya getirilerek metinler dizgi yapılıyor ve kalıplar oluşturuluyordu.

    Eskinin pedallı veya maşalı heidelberg baskı makinelerinde, baskı aşamasına geçiliyor ve bazen kağıtların yırtılması, mürekkebin kağıda yayılması gibi pek çok sorun ard arda geliyordu. Fakat işini ustalıkla yapan matbaacılar, bu günün baskı makinelerinin kalitesine yakın muhteşem baskılar yapıyorlardı. Bu insanların farkı, işlerine verdikleri değer, beceri ve ustalıktı. Bugün bile, son teknoloji baskı makinelerinin kalitesinden daha kaliteli baskılı materyaller piyasada bulunmaktadır. İşinizi nerede yaparsanız yapın, kaliteli ve özverili yapıyorsanız müşteriniz sizi heryerde bulabilir.

    İşte Modaform ekibi böylesi bir geçmişi olan ustaların yanında yetişti. Matbaa işinin ruhunu, mürekkep ve kağıdın aşkını senelerce özümsedik anladık. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, son teknoloji baskı makinelerine yatırım yaparak, işimizi daha kaliteli noktalara taşımaya gayret gösterdik.